Skip to content Skip to footer

PRZED

Rabkoland – kompleksowe wykonanie ogrodu

Park Rozrywki Rabkoland jest największą i najbardziej znaną atrakcją w Rabce-Zdroju. To magiczne miejsce dla całej rodziny, które zapewnia mnóstwo atrakcji typowych dla wesołego miasteczka. Zespół Plant World zadbał o to, by otoczyć Rabkoland piękną roślinnością.

Klub Gąsienicy

Wokół istniejących już elementów drewnianych założyliśmy przyjazny teren zielony. W pierwszym etapie budowy nawieźliśmy ziemię oraz ukształtowaliśmy teren, formując pagórki. Do wykończenia wzniesień wykorzystaliśmy gotowy trawnik z rolki, dzięki który zapewnił natychmiastowy efekt. Dodatkowo wykonaliśmy ścieżkę sensoryczną, a do jej stworzenia wykorzystaliśmy różnorodne materiały o zróżnicowanych kształtach oraz fakturach.

Zobacz jak wygląda Klub Gąsienicy

Farma Cioci Maryni

Pierwszym etapem prac na Farmie Cioci Maryni było oczyszczenie i ukształtowanie terenu. Kolejno wykonaliśmy podwyższoną donicę zrobioną z betonowych palisad, które utworzyły miejsce na nową roślinność. Ostatnim etapem prac były nasadzenia roślinne, wcześniej wybranych bylin oraz nawiezienie i wyrównanie piasku wokół trzech warzywnych wież.

Sprawdź, jak prezentuje się nowa strefa w Rabkolandzie!

PO