Skip to content Skip to footer

Z PASJĄ TWORZYMY WYJĄTKOWE OGRODY

Tworzymy bezpieczne, przyjazne ogrody domowe oraz zielone tereny przy firmach i instytucjach. Zajmujemy się kompleksową realizacją. Wykonujemy projekt, dobieramy rozwiązania, organizujemy poszczególne etapy działania, zamawiamy niezbędne materiały oraz wykonujemy zaplanowane prace. Efektem jest oddanie gotowej realizacji. Dbamy o ogród domowy, firmowy, park miejski, skwer, a także zieloną przestrzeń przy osiedlach mieszkaniowych. Zależy nam na tym, by zapewniać bliskość natury, zadbać o środowisko i otoczenie. Szczególny nacisk kładziemy na ekologiczne rozwiązania, które staramy się tworzyć w harmonii z przyrodą. Chcemy, by każdy mógł otaczać się najpiękniejszą stroną natury!

Poznaj nas bliżej

Jesteśmy młodą, energiczną i bardzo zgraną ekipą, którą tworzą ambitni ludzie pełni pasji. W pracy wykorzystujemy nasze doświadczenie oraz wiedzę, którą stale poszerzamy, biorąc udział w szkoleniach, targach i warsztatach. Na bieżąco śledzimy trendy, by dostarczać naszym Klientom najlepsze rozwiązania. Używamy profesjonalnego sprzętu doskonałej jakości, dzięki czemu możemy zagwarantować kompleksową realizację każdego zlecenia zgodnie z potrzebami. W naszej ofercie znajduje się pełny wachlarz usług związanych z projektowaniem, tworzeniem, pielęgnacją oraz utrzymaniem w doskonałej kondycji terenów zielonych – ogrodów domowych, a także firmowych, parków miejskich czy też skwerów. Jesteśmy elastyczni i bardzo otwarci, dlatego też proponujemy usługi na życzenie – indywidualnie zamówione przez Klienta. Cechuje nas dokładność i precyzja. Zaangażowanie, ambicja oraz chęci pozwalają nam dynamicznie rozwijać naszą firmę. Z radością podejmujemy się nawet najbardziej wymagających tematów. Dobieramy rozwiązania indywidualnie dla każdego zlecenia, co pozwala idealnie wpisać się w oczekiwania Klientów. 

POZWÓL NAM ZAJĄĆ SIĘ TWOJĄ ZIELENIĄ!

KONSULTUJEMY REALIZACJĘ

Poznajemy oczekiwania i potrzeby oraz projektujemy ogród skrojony na miarę. Wyjaśnimy warunki współpracy i ustalimy szczegóły.

PLANUJEMY PROCES

Dobieramy metody i narzędzia. Odpowiadamy za kompleksowe wykonanie ogrodu oraz dostarczanie roślin i materiału.

TWORZYMY NIEMOŻLIWE

Wykonujemy naszą pracę z pasją, zaangażowaniem i precyzją tworząc zachwycające ogrody oraz parki!

REFERENCJE