Z pasją tworzymy wyjątkowe ogrody!

Wybierz kompleksowe usługi ogrodnicze Plant World!

Plan zagospodarowania terenu, organizacja pracy, dobór najlepszych rozwiązań, sadzenie roślin, koszenie trawy, przycinanie żywopłotu, pielęgnacja terenu - nawożenie, podlewanie, pielenie chwastów.. i znacznie więcej!

Ogrody i parki tylko z Plant World! 

Zespół Plant World to młoda, energiczna i bardzo zgrana ekipa, którą tworzą ambitni ludzie pełni pasji. W pracy wykorzystujemy nasze doświadczenie oraz  wiedzę, którą stale poszerzamy biorąc udział w szkoleniach, targach i warsztatach. Na bieżąco śledzimy trendy, by dostarczać naszym Klientom najlepsze rozwiązania dla zielonych przestrzeni. Używamy także profesjonalnego sprzętu doskonałej jakości, dzięki czemu możemy zagwarantować kompleksową realizację każdego zlecenia zgodnie z potrzebami. W ofercie znajduje się pełny wachlarz usług związanych z projektowaniem, pielęgnacją oraz utrzymaniem w doskonałej kondycji terenów zielonych - ogrodów domowych, a także firmowych, parków miejskich czy też skwerów. Jesteśmy elastyczni i bardzo otwarci, dlatego też proponujemy usługi na życzenie - indywidualnie zamówione przez Klienta. Zaangażowanie, ambicja oraz chęci pozwalają nam dynamicznie rozwijać naszą firmę, a tym samym z radością podejmujemy się nawet najbardziej wymagających tematów. Dobieramy rozwiązania indywidualnie dla każdego zlecenia, co pozwala idealnie wpisać się w oczekiwania Klientów. Cechuje nas dokładność i precyzja

 

Pozwól nam zająć się Twoją zielenią!  ♥

Wyceniamy realizację

Szacowany koszt realizacji poznasz na samym początku naszej współpracy. Wyjaśnimy wszystkie warunki i ustalimy szczegóły. Nic Cię nie zaskoczy!

Planujemy proces

Dobieramy metody i narzędzia. Przygotowujemy podłoże.  Odpowiadamy za dostarczenie roślin oraz ich posadzenie.

Tworzymy niemożliwe

Wykonujemy naszą pracę z pasją,
zaangażowaniem i precyzją.
Zaczarujemy każdą przestrzeń!

Co nas wyróżnia?

  • Indywidualne podejście do Klienta oraz jego potrzeb.
  • Kompleksowa oferta, elastyczność usług.
  • Sprawdzone rozwiązania poparte wiedzą i doświadczeniem. 
  • Młody, energiczny Zespół, który tworzą ludzie z pasją!
  • Pełne zaangażowanie, dokładność, a także precyzja.
  • Terminowość.
  • Nowoczesny sprzęt, a także najwyższej jakości materiały
  • Starannie dobrane rośliny pochodzące z zaufanych szkółek
  • EKO-przyjazne rozwiązania → zależy nam na zwiększeniu zielonej przestrzeni, byciu bliżej natury oraz tworzeniu pięknych miejsc w zgodzie i harmonii z przyrodą.

Nasz cel.

Zespół Plant World tworzy bezpieczne, przyjazne ogrody domowe oraz zielone przestrzenie jak parki i skwery dla firm, spółdzielni mieszkaniowych czy instytucji. Zależy nam na tym, by zapewniać bliskość natury, zadbać o środowisko, a także otoczenie. Szczególny nacisk kładziemy na ekologiczne rozwiązania, które staramy się tworzyć w harmonii z przyrodą.  

Chcemy, by każdy mógł otaczać się najpiękniejszą stroną natury!

Zapytaj o Wycenę

Wypełnij formularz, a my przygotujemy ofertę