Skip to content Skip to footer

Ogród w Rabce-Zdroju

Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, które realizujemy wykorzystując całą naszą wiedzę, zaangażowanie i serce. Spełnianie marzeń o idealnym ogrodzie jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji. Wykonując ogród w Rabce-Zdroju zdaliśmy się na klasyczne formy oraz rozwiązania. Marzeniem naszego Klienta było stworzenie tradycyjnego ogrodu, którego piękno wynika z prostoty. 

Tradycyjny ogród domowy

Nasza praca polegała na kompleksowym założeniu ogrodu domowego. Aby uzyskać oczekiwany efekt, do wykonania ścieżki wykorzystaliśmy naturalny mech, trawę oraz kamienie. Ponadto wokół roślin rozłożyliśmy korę i kamienie ozdobne. Skorzystaliśmy także z możliwości posadzenia dużych roślin, dzięki czemu ogród natychmiast nabrał wspaniałego wyrazu.  Wybrane rozwiązania sprawiły, że przestrzeń zyskała klasyczny, ponadczasowy wygląd. Ogród nie tylko cieszy oko, ale także pozwala się zrelaksować.

Regularna pielęgnacja ogrodu 

Od czasu modernizacji ogrodu stale dbamy o jego wygląd. Odpowiedni przygotowany plan pielęgnacji oraz jego konsekwentna realizacja sprawiają, że przestrzeń — niezależnie od pory roku — prezentuje się nienagannie. Regularnie pielęgnujemy ogród, dbając zarówno o rośliny, jak i wykonując zabiegi dla zachowania soczyście zielonego, odżywionego trawnika.