Skip to content Skip to footer

Z PASJĄ TWORZYMY ZIELONĄ PRZESTRZEŃ

W naszej ofercie znajduje się pełny wachlarz usług związanych z projektowaniem, tworzeniem, pielęgnacją oraz utrzymaniem w doskonałej kondycji terenów zielonych – ogrodów domowych, a także ogrodów firmowych, parków miejskich czy też skwerów. Oferujemy zarówno pojedyncze, jak i kompleksowe pakiety usług dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy najlepsze rozwiązania, które oszczędzają pieniądze oraz czas, a jednocześnie zapewnią realizację marzeń o wspaniałym ogrodzie.  Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji. Chcemy, by każdy mógł otaczać się najpiękniejszą stroną natury.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI

Pozwól nam zająć się Twoim ogrodem!

Chcesz zatroszczyć się o piękno, ale także funkcjonalność ogrodu? Nie wiesz, jak zadbać o ogród domowy lub o teren ogrodu firmowego, by wspaniale prezentował się cały rok? Zależy Ci na tym, by zaoszczędzić pieniądze oraz czas? Marzysz o pięknej zieleni i dbasz o środowisko? A może potrzebujesz kompleksowych instalacji ogrodowych? W Plant World wykonujemy projekt oraz zapewniamy kompleksowe wykonanie ogrodu wraz z systemami automatycznego nawadnianiaoświetlenia ogrodowego czy montażem robotów koszących. Oferujemy również cykliczne usługi pielęgnacyjne.

Umów się z nami na konsultację ogrodniczą, korzystając z formularza kontaktowego bądź dzwoniąc pod numer +48 881 788 225.

Zamień swój ogród w magiczne miejsce, przepełnione dobrym klimatem!