Skip to content Skip to footer

PRZED

Staw wodny przy domu prywatnym

 

Staw wodny potrafi zmienić oblicze każdego ogrodu. Wpływa nie tylko na estetykę, ale także dba o zrównoważony ekosystem. Odpowiednio zaplanowana przestrzeń pozwoli na relaks i wypoczynek, zapewni prywatność i spokój. Dodatkowo zadbany ogród podnosi wartość nieruchomości. 

Staw wodny na istniejącym strumyku

Naszą misją jest tworzenie ogrodów, które wpisują się w oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Każdy projekt, który realizujemy, jest wyjątkowy. I tak było tym razem!  Wykonaliśmy kompleksową realizację w ogrodzie prywatnym — od projektu i wizualizacji, przez wykonanie: klejenie folii, wybieranie głazów i ich ułożenie, dobór i posadzenie roślin wodnych, aż po wykończenie. A wszystko to powstało na istniejącym strumyku, przechodzącym przez działkę naszego klienta. Staw zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale i rozmiarem. Jego powierzchnia to aż 335 m2.

Realizacja stawu wodnego w ogrodzie domowym krok po kroku

Dbamy o każdy szczegół, by realizować w pełni marzenia naszych klientów. Tworząc staw wodny w ogrodzie prywatnym wykonujemy:

  1. Projekt i wizualizacje — dobieramy układ, wygląd, głębokość, kształt, systemy pompowania wody i filtracji, omawiamy szczegóły i przeznaczenie (dekoracyjny, kąpielowy), styl (np. klasyczny, japoński, nowoczesny), wybieramy roślinność, dobieramy odpowiednie kamienie wypełniające i pozostałe materiały.
  2. Kompleksową wycenę usługi wraz z materiałami, które są wyszczególnione.
  3. Prace ziemne od ukształtowania terenu, poprzez przeprowadzenie niezbędnych instalacji tj. drenaże, przewody i rury.
  4. Przygotowanie podłoża rozkładamy geomembranę izolującą wodę, kleimy ją odpowiednio do danego ukształtowania powierzchni.
  5. Montaż instalacji hydraulicznych i elektrycznych m.in. tj. podłączenie pomp, filtrów, oświetlenie ogrodowe.
  6. Wykończenie stawu oraz terenu wokół starannie sadzimy rośliny wodne oraz układamy żwir, głaz i kamienie. Proponujemy również tworzenie wodospadów lub kaskad wodnych z kamienia. Kompleksowo wykonujemy teren wokół stawu i oczka wodnego tzn. sadzimy rośliny, wykonujemy altany oraz ścieżki.
  7. Prace pielęgnacyjne i serwisowe Po skończonej inwestycji świadczymy pomoc w zakresie czyszczenia i pielęgnacji: możemy przeszkolić osobę odpowiedzialną za inwestycje lub nasz zespół regularnie zadba o ogród, oczko i staw wodny.

Zrealizuj marzenia o własnym ogrodzie

Jeśli także chcesz, by Twój ogród stał się wyjątkowym miejscem, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci zrealizować marzenia o zachwycającym ogrodzie. Dbamy kompleksowo o realizację Twoich potrzeb od projektu z wizualizacją, przez realizację, aż po wykończenie. Oferujemy także usługi pielęgnacji i serwisu, by Twój ogród zachwycał przez lata, niezależnie od pory roku. Dowiedzcie się więcej o naszych usługach budowy stawów i oczek wodnych.

PO