Skip to content Skip to footer

Projekt, zakładanie i pielęgnacja – ogrodu, parku, stawu Kraków – Plant World

as

Z PASJĄ TWORZYMY ZIELONĄ PRZESTRZEŃ W KRAKOWIE

W naszej ofercie znajduje się pełny wachlarz usług związanych z projektowaniem Kraków, tworzeniem Kraków, pielęgnacją Kraków oraz utrzymaniem w doskonałej kondycji terenów zielonych Kraków – ogrodów domowych w Krakowie, a także ogrodów firmowych w Krakowie, parków miejskich w Krakowie czy też skwerów krakowskich. Tworzymy piękne stawy (oczka wodne) w Krakowie. Oferujemy zarówno pojedyncze, jak i kompleksowe pakiety usług dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy najlepsze rozwiązania, które oszczędzają pieniądze oraz czas, a jednocześnie zapewnią realizację marzeń o wspaniałym ogrodzie w Krakowie.  Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji. Chcemy, by każdy mógł otaczać się najpiękniejszą stroną natury.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI OGRODNICZE - KRAKÓW

Pozwól nam zająć się Twoim ogrodem w Krakowie!

Chcesz zatroszczyć się o piękno, ale także funkcjonalność ogrodu w Krakowie? Nie wiesz, jak zadbać o ogród domowy Kraków lub o teren ogrodu firmowego w Krakowie, by wspaniale prezentował się cały rok? Zależy Ci na tym, by zaoszczędzić pieniądze oraz czas? Marzysz o pięknej zieleni i dbasz o środowisko? A może potrzebujesz kompleksowych instalacji ogrodowych? W Plant World wykonujemy projekt oraz zapewniamy kompleksowe wykonanie ogrodu wraz z systemami automatycznego nawadnianiaoświetlenia ogrodowego czy montażem robotów koszących. Oferujemy również cykliczne usługi pielęgnacyjne.

Umów się z nami na konsultację ogrodniczą, korzystając z formularza kontaktowego bądź dzwoniąc pod numer +48 881 788 225.

Zamień swój ogród w magiczne miejsce, przepełnione dobrym klimatem!