Skip to content Skip to footer

Projekt, zakładanie i pielęgnacja – ogrodu, parku, stawu Rabka-Zdrój – Plant World

as

Z PASJĄ TWORZYMY ZIELONĄ PRZESTRZEŃ W RABCE-ZDRÓJ

W naszej ofercie znajduje się pełny wachlarz usług związanych z projektowaniem Rabka-Zdrój, tworzeniem Rabka-Zdrój, pielęgnacją Rabka-Zdrój oraz utrzymaniem w doskonałej kondycji terenów zielonych Rabka-Zdrój – ogrodów domowych w Rabce-Zdrój, a także ogrodów firmowych w Rabce-Zdrój, parków miejskich w Rabce-Zdrój czy też skwerów w Rabce-Zdrój. Tworzymy piękne stawy (oczka wodne) w Rabce-Zdrój. Oferujemy zarówno pojedyncze, jak i kompleksowe pakiety usług dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy najlepsze rozwiązania, które oszczędzają pieniądze oraz czas, a jednocześnie zapewnią realizację marzeń o wspaniałym ogrodzie w Rabce-Zdrój.  Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji. Chcemy, by każdy mógł otaczać się najpiękniejszą stroną natury.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI OGRODNICZE - RABKA ZDRÓJ

Pozwól nam zająć się Twoim ogrodem w Rabce-Zdrój!

Chcesz zatroszczyć się o piękno, ale także funkcjonalność ogrodu w Rabce-Zdrój? Nie wiesz, jak zadbać o ogród domowy Rabka-Zdrój lub o teren ogrodu firmowego w Rabce-Zdrój, by wspaniale prezentował się cały rok? Zależy Ci na tym, by zaoszczędzić pieniądze oraz czas? Marzysz o pięknej zieleni i dbasz o środowisko? A może potrzebujesz kompleksowych instalacji ogrodowych? W Plant World wykonujemy projekt oraz zapewniamy kompleksowe wykonanie ogrodu wraz z systemami automatycznego nawadnianiaoświetlenia ogrodowego czy montażem robotów koszących. Oferujemy również cykliczne usługi pielęgnacyjne.

Umów się z nami na konsultację ogrodniczą, korzystając z formularza kontaktowego bądź dzwoniąc pod numer +48 881 788 225.

Zamień swój ogród w magiczne miejsce, przepełnione dobrym klimatem!