Skip to content Skip to footer

Projekt, zakładanie i pielęgnacja – ogrodu, parku, stawu Zakopane – Plant World

as

Z PASJĄ TWORZYMY ZIELONĄ PRZESTRZEŃ W ZAKOPANEM

W naszej ofercie znajduje się pełny wachlarz usług związanych z projektowaniem Zakopane, tworzeniem Zakopane, pielęgnacją Zakopane oraz utrzymaniem w doskonałej kondycji terenów zielonych Zakopane – ogrodów domowych w Zakopanem, a także ogrodów firmowych w Zakopanem, parków miejskich w Zakopanem czy też skwerów zakopiańskich. Tworzymy piękne stawy (oczka wodne) w Zakopanem. Oferujemy zarówno pojedyncze, jak i kompleksowe pakiety usług dopasowane do potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy najlepsze rozwiązania, które oszczędzają pieniądze oraz czas, a jednocześnie zapewnią realizację marzeń o wspaniałym ogrodzie w Zakopanem.  Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji. Chcemy, by każdy mógł otaczać się najpiękniejszą stroną natury.

OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI OGRODNICZE - ZAKOPANE

Pozwól nam zająć się Twoim ogrodem w Zakopanem!

Chcesz zatroszczyć się o piękno, ale także funkcjonalność ogrodu w Zakopanem? Nie wiesz, jak zadbać o ogród domowy Zakopane lub o teren ogrodu firmowego w Zakopanem, by wspaniale prezentował się cały rok? Zależy Ci na tym, by zaoszczędzić pieniądze oraz czas? Marzysz o pięknej zieleni i dbasz o środowisko? A może potrzebujesz kompleksowych instalacji ogrodowych? W Plant World wykonujemy projekt oraz zapewniamy kompleksowe wykonanie ogrodu wraz z systemami automatycznego nawadnianiaoświetlenia ogrodowego czy montażem robotów koszących. Oferujemy również cykliczne usługi pielęgnacyjne.

Umów się z nami na konsultację ogrodniczą, korzystając z formularza kontaktowego bądź dzwoniąc pod numer +48 881 788 225.

Zamień swój ogród w magiczne miejsce, przepełnione dobrym klimatem!